Księga Organika [PRZEDSPRZEDAŻ]

Zapanuj nad zasięgami organicznymi na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Nasz najnowszy produkt - jedną lekcją tygodniowo - przeprowadzi Was przez zawiłości algorytmów i pokaże, jak je wykorzystać w darmowym dotarciu do tysięcy użytkowników. Trwa przedsprzedaż - produkt będzie dostępny od 5. maja. 

Zapanuj nad zasięgami organicznymi na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Nasz najnowszy produkt - jedną lekcją tygodniowo - przeprowadzi Was przez zawiłości algorytmów i pokaże, jak je wykorzystać w darmowym dotarciu do tysięcy użytkowników. Trwa przedsprzedaż - produkt będzie dostępny od 5. maja. 

245 złbrutto
199 złnetto
Kup teraz
6

kanałów social media

70

konkretnych działań, którymi zwiększysz zasięgi

100%

wyczerpanego tematu

10

lat mojego doświadczenia

Czego się nauczysz?

1

Odróżnisz prawdę od mitów, przez które tracisz cenny czas i energię 

2

Wykorzystasz dziesiątki nowych sposobów na poszerzanie swojej grupy odbiorców - za darmo! 

3

Poznasz scenariusze promocji, które przetestowaliśmy z sukcesem w dziesiątkach firm 

4

Przebijesz ciasną bańkę, w której zamykają cię algorytmy social media 

5

Zrozumiesz, jak wykorzystać psychologię przy tworzeniu treści 

Dla kogo jest ten kurs?

B2B

bezpłatne zbudujesz zaangażowaną społeczność i przełożysz to na sprzedaż 

B2C

zwiększysz zasięg o dziesiątki tysięcy osób, które znają Twój produkt 

Marki osobiste

pokażemy Ci jak nie marnować czasu na nieefektywne działania

Co otrzymujesz?

 • 15 lekcji (wciąż dodajemy nowe) - wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu
 • Bezterminowy dostęp do materiału oraz wszystkich aktualizacji i rozszerzeń materiału;
 • Gwarancję stałej ceny - przyszłe podwyżki nie będą Cię dotyczyć!

Księga Organika dostępna jest online na naszej platformie. Możesz czytać na różnych urządzeniach, a lekturę zaczniesz automatycznie tam, gdzie ostatnio skończyłeś!

Opinie kursantów

Natalia Charzyńska specjalistka PPC w Charzynska.pl

Franek to jeden z najlepszych specjalistów social media w Polsce. Obserwuję działalność jego i agencji Social Tigers od lat i muszę przyznać, że jakość wiedzy, którą się dzielą, robi wrażenie! Czytałam "Księgę Adsów", przeszłam kurs Facebook Analytics i za każdym razem czułam, że jest to samo mięso, które od razu można wdrażać we własnej organizacji. W dużym skrócie – polecam tego Pana!

Kamil Rzeźnik Adencja - agencja interaktywna

Mając lub chcąc mieć styczność z marketingiem i mediami społecznościowymi, a przede wszystkim platformą Facebooka, jako narzędzie do pozyskiwania zarówno fanów jak i klientów, kwestią czasu dla każdego jest natrafienie na Franciszek Bazyli Georgiew oraz Social Tigers. Mi udało się trafić dość szybko, moja droga z marketingiem nie jest długa, ale mam już efekty z których jestem zadowolony i mogę się nimi pochwalić. Ze 139 zł wygenerowałem 9000 zł przychodu. A to wszystko za sprawą świetnej Księgi Adsów. Udało mi się nie tylko wygenerować przychód dla siebie, ale także kilku znajomym z branży. Franciszek to skromny, sympatyczny człowiek, który jak widać dużo daje od siebie innym. Dziękuję!

Marta Olejnik Założycielka BOTAP

Franciszek podczas szkoleń przekazał nam całą swoją wiedzę i pokazał ścieżkę, którą warto podążać, aby stać się prawdziwym drapieżnikiem w social mediach! Całość ograł na naszych przykładach, dlatego stało się to jeszcze łatwiejsze! Oprócz szkoleń, warto zajrzeć do Księgi Adsów, która pozwala przedrzeć się przez dżunglę Menedżera w prosty i jasny sposób, niczym prawdziwy tygrys. Polecam!

Księga Organika [PRZEDSPRZEDAŻ]
245 złbrutto
199 złnetto
Kup teraz

Spis treści

I. ORGANIC W 2020
 1. JEDEN ALGORYTM, BY WSZYSTKIMI RZĄDZIĆ
 2. ZASIĘGI ORGANICZNE W SZERSZEJ STRATEGII MARKETINGOWEJ: Jak zmienić dotarcie do skromnej części fanów na bezpłatne dotarcie do tysięcy nowych odbiorców? Dlaczego „organik” jest najbardziej niedocenianym elementem lejka sprzedażowego?
 3. JAK POŁĄCZYĆ TĘ WIEDZĘ Z DZIAŁANIAMI REKLAMOWYMI? Formy remarketingu z zasięgu organicznego. Jak obniżać CPM, CPA, wykorzystując wiedzę z „Księgi Organika”?
II. GRUPY NA FACEBOOKU I LINKEDIN
 1. POMYSŁY NA GRUPY: Wyłanianie tematyki grupy, grupy na różne etapy lejka sprzedażowego, wskazówki co do opisu, okładki? Case studies – inspiracje i antyinspiracje.
 2. TECHNIKI AKTYWIZACJI GRUPY I METODY PROMOCJI: Moderowanie grupy, techniki aktywizacji grupy, ekran statystyk, techniki promocji płatnej i bezpłatnej, case studies.
III. WYDARZENIA I LIVE’Y W RÓŻNYCH KANAŁACH SM
 1. POMYSŁY NA WYDARZENIA: Pomysły na tematykę wydarzeń, sposoby na walkę z niskimi zasięgami postów na wydarzeniu, wydarzenia wirusowe i do wyspecjalizowanych celów. Czy stosować wydarzenia cykliczne? Case studies.
 2. METODOLOGIA SKUTECZNEJ PROMOCJI WYDARZENIA: 4 kroki do zbudowania skutecznego wydarzenia, aktywizacja wydarzenia, przełożenie na obecność online lub na żywo. Kiedy odpalić wydarzenie? Jak często na nim publikować?
 3. RÓŻNE RODZAJE LIVE’ÓW
IV. ZASIĘGI WPISÓW
 1. CO WPŁYWA POZYTYWNIE: techniki moderacji zwiększające liczbę wartościowych komentarzy, typy postów, wskazówki co do godziny publikacji, mechanizm trending topics.
 2. CO NIE MA ZNACZENIA: najśmieszniejsze mity dotyczące zasięgu – czy pełnia księżyca może wpłynąć na zasięg? Rodowód najpopularniejszych mitów i pułapki myślenia, w które wpadamy. Wiarygodność statystyczna wniosków.
 3. CO SZKODZI ZASIĘGOM: newschool vs oldschool, optymalna częstotliwość publikacji, relacja między stroną www a zasięgami na Facebooku. Nagłe spadki - skąd anomalie w zasięgach pojedynczych postów?
 4. Unikalne rzeczy dla Instagrama
 5. Unikalne rzeczy dla LinkedIn
V. ZASIĘGI W INNYCH KANAŁACH SOCIAL MEDIA
 1. SPECYFIKA POSZCZEGÓLNYCH MEDIÓW: YouTube, TikTok, Pinterest – wykorzystanie rozwiązań typowych dla algorytmów na tych platformach.
Księga Organika [PRZEDSPRZEDAŻ]
245 złbrutto
199 złnetto
Kup teraz

Franciszek Georgiew

Autor kursu CEO Social Tigers

Franciszek Bazyli Georgiew - Założyciel i szef Social Tigers. Strateg z 10-letnim doświadczeniem w kampaniach dla setek firm każdej wielkości. Ma na koncie szkolenia z SM dla JDG, korporacji, domów mediowych i instytucji rządowych. Autor najbardziej kompleksowej publikacji na temat systemu reklamowego Facebooka - “Księga Adsów 3” oraz serii szkoleń "Jak dla swoich".100% Satysfakcji

Social Tigers gwarantuje najwyższą jakość powyższego materiału. Jeżeli w poradniku nie znajdziesz satysfakcjonujących odpowiedzi na swoje pytania, w ciągu 30 dni gwarantujemy 100% zwrot pieniędzy. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie. Dokonując zakupu "Księga Organika [PRZEDSPRZEDAŻ]", zgadzasz się na utworzenie konta w serwisie Bazawiedzy.socialtigers.pl, a Social Tigers będzie przechowywać Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności