• Strona główna
  • V Urodziny Social Tigers: Jak możesz się zaangażować?
May 5, 2020

V Urodziny Social Tigers: Jak możesz się zaangażować?

V urodziny naszej agencji odbywają się już za kilka dni! Ten event powstaje dla społeczności, ale również dzięki społeczności zgromadzonej przy Tygrysach. Dowiedz się, jak możesz wykorzystać tę okazję i zaangażować się w zorganizowane przez nas aktywności.

Ewa Miszczak

1. Zarejestruj się na wydarzenie

Piąte urodziny Social Tigers to w pełni darmowa konferencja marketingowa - zarejstruj się na nią tutaj: www.tigersunited.pl. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w quizach edukacyjnych, a także otrzymają dostęp do wszystkich nagrań. Bądź z nami. Bądź #tigersunited!

2. Wyślij link do swoich znajomych z branży 

Naczelne wartości Tygrysów to: rozwój, kultura wiedzy i zaangażowanie. Jeśli znasz kogoś, kto podziela te ideały, zaproś go koniecznie na konferencję. Choć za organizację odpowiada ekipa Social Tigers, bez Waszego udziału nie ma to sensu!

3. Użyj naszej nakładki na Facebooku

Specjalnie z okazji piątych urodzin przygotowaliśmy tymczasową nakładkę na zdjęcie profilowe na Facebooku. Możesz ją zmienić wchodząc tutaj i wyszukując ją po nazwie “tigersunited”


4.Użyj gifów na instagramie

Wrzucając Insta Stories związane z piątymi urodzinami Social Tigers, wykorzystaj gify #tigersunited! Znajdziesz je z poziomu gotowego insta story, w wyszukiwarce gifów - po wpisaniu “tigersunited” pojawią się dwie animacje do wyboru.

Jeżeli chcesz dodać do Stories coś extra, możesz też wpisać hasło “social tigers” - znajdziesz tam kilka naprawdę uroczych kreacji naszego studia graficznego - w tym animowanego Tygryska ST, który pojawia się na naszych grafikach! Te gify zostają z nami na stałe ;)

5.Weź udział w konkursie i pokaż, jak się rozwijasz! 

Pokażmy, ile tygrysów na raz potrafi rozwijać swoje kompetencje! Zrób sobie zdjęcie w trakcie konferencji, na którym widać w jaki sposób spędzasz z nami nasze urodziny, użyj hasztagu #tigersunited i pokaż je światu! Dla najciekawszych kreacji przewidujemy super nagrody, ale o tym więcej… 11 maja ;-)

6. Rozwiązuj quizy z nagrodami

W trakcie trwania konferencji, wewnątrz platformy webinarowej na ekranie będą pojawiać się pytania, na które będziesz mógł odpowiadać - nie tylko walcząc o nagrody, ale też sprawdzając stan przyswojonej wiedzy. Quizy posłużą też jako przyjemna pomoc naukowa i wesprą w utrwaleniu wiedzy jaką uzyskasz w trakcie wydarzenia :)

7.Weź udział w wydarzeniu towarzyszącym LIVE z Beatą Mosór-Szyszką

W ramach akcji #tigersunited organizujemy live pt: “efektywny lejek, czyli jak połączyć inbound i outbound marketing” - odbędzie się on 6 maja o godzinie 12:00. Możesz się na niego zapisać tutaj: https://www.facebook.com/events/276678916670756

8.Zostaw namiar do siebie (grupa Tygrysy Socialu - od 8 maja)

Jednym z najważniejszych punktów programu naszych urodzin jest oczywiście networking! Na grupie Tygrysy Socialu otworzymy grupy dyskusyjne dedykowane poszczególnym tematów. Jeśli nadal nie jesteś członkiem grupy - dołącz!

9. Umów się na darmową konsultację (grupa Tygrysy Socialu - od 8 maja)

Kolejnym elementem networkingu jest możliwość porozmawiania ze specjalistami z naszej społeczności - 8. Maja w grupie znajdziesz post, gdzie będą linki do kalendarzy zaprzyjaźnionych ekspertów i będziesz mógł/-a umówić się na 30-minutową, darmową konsultację.

10. Porozmawiaj z prelegentami - zadaj im dodatkowe pytania (grupa Tygrysy Socialu - 11 maja)

Na koniec wisienka na torcie, czyli rozmowa z prelegentami konferencji! W dniu urodzin, na grupie Tygrysy Socialu będziesz mógł porozmawiać z każdym z prelegentów. Po swojej prezentacji prelegenci udadzą się na grupę Tygrysy Socialu, gdzie będą rozmawiać z uczestnikami i odpowiadać na ich pytania. Koniecznie skorzystaj z tej okazji :)

Konferencja #tigersunited to możliwość nauki, wymiany doświadczeń, zadawania pytań, poznawania nowych osób, nawiązania współpracy, czy wreszcie - porozmawiania o swoim biznesie z jednymi z najlepszych specjalistów z branży marketingowej! Dla uczestników mamy jeszcze jeden prezent - po urodzinach, wyślemy dostęp do nagrań z wydarzenia - każda zarejestrowana osoba będzie mogła wrócić do materiałów edukacyjnych i na spokojnie obejrzeć je po raz kolejny!

Dokładny plan urodzin znajdziesz na www.tigersunited.pl


Ewa Miszczak

Marketing Specialist w Social Tigers. Współtworzy dział marketingu odpowiadając za komunikację marki. Z marketingiem związana od początku swojej ścieżki zawodowej, która rozpoczęła się jeszcze na studiach ekonomicznych na SGH. Doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą współpracując m. in. z firmami z Brazylii, Kolumbii, Stanów Zjednoczonych, Serbii, Wielkiej Brytanii czy RPA. Po godzinach studentka psychologii klinicznej na SWPS i globtroter z kilkudziesięcioma zwiedzonymi krajami na koncie oraz pasją do nauki języków obcych.