• Strona główna
  • Super Inviter – doskonała wtyczka dla social media marketera
May 15, 2017
Super Inviter – doskonała wtyczka dla social media marketera

Jak pewnie wiecie, jednym z najfajniejszych sposobów na pozyskiwanie nowych fanów na Facebooku jest zapraszanie ich do polubienia strony po tym, jak polubili nasze posty. Istnieje jednak sposób, aby to zautomatyzować!

Franciszek Georgiew
Dziś krótko, mocno i bardzo przydatnie!Działa to szczególnie fajnie, jeśli wspieramy nasze działania reklamą, rozchodzą się wirusowo lub dokładamy zasięg wśród nowych osób, np. aktywnościami na grupach.

Długo klikaliśmy "zaproś" ręcznie, od czasu do czasu korzystając z ułatwiających życie sztuczek, które działały, by za chwilę przestać... aż spotkaliśmy się z wtyczką "Super Inviter" do Google Chrome.

Co robi Super Inviter do Chrome?


To cudeńko pozwala na zaproszenie wszystkich osób, które polubiły post - błyskawicznie i jednym kliknięciem.

Warto mieć tę wtyczkę w swoim arsenale. A do tego wszystkiego jest jeszcze darmowa!

Aha, jeśli to Was cieszy, to poczekajcie na całą dobroć, która wypłynie stąd: Premiera bezpłatnego ebooka "Księga Adsów"! 

Franciszek Georgiew

CEO Social Tigers. Siedem lat temu postawiłem pierwsze kroki w branży reklamowej, bazując na doświadczeniach z dziennikarstwa internetowego. W ciągu dwóch lat przeszedłem w nowej pracy drogę od stanowiska juniorskiego do zarządzania działem social media, tworząc tony wartościowego contentu i prowadząc wiele udanych kampanii.Jestem autorem "Księgi Adsów", a także szkolę zespoły marketingowe w całej Polsce i w każdym typie organizacji.