Feb 20, 2020

Social Tigers otwiera studio graficzne

Jeżeli szukasz sposobu na spójną i ciekawą komunikację ze swoimi odbiorcami, ładne logo to za mało. Potrzebujesz spójnej identyfikacji wizualnej i brandingu, który zapada w pamięć. Harmonijna marka i logo, będące jej odbiciem graficznym, składają się na historię, którą opowiadasz cały czas. Social Tigers otwiera niezależne studio graficzne oferujące kompleksową obsługę graficzną!

Ewa Miszczak

Tak - ładne obrazki z pewnością przyciągają uwagę. Pytanie, czy jest to uwaga, która przyniesie oczekiwane efekty w czasie, zwiększy zaangażowanie odbiorców i skłoni klientów do wykonania dokładnie tych czynności, których od nich oczekujesz?   

Wiemy jak opowiedzieć Twoją historię  

Masz już firmę lub pomysł na biznes. Znasz jego wartość, przewagi konkurencyjne i wiesz, jakie potrzeby klientów zaspokaja. Pytanie, w jaki sposób dowiedzą (lub dowiadują się) o tym Twoi odbiorcy i jakie zrobisz na nich pierwsze wrażenie?

Jednym z Twoich pierwszych marketingowych kroków powinno być stworzenie przemyślanej identyfikacji wizualnej i logo.

Znalezienie studia graficznego, które nie tylko robi “ładne rzeczy”, ale też rozumie specyfikę branży i podejdzie do projektowania w oparciu o strategię i wskaźniki biznesowe – to podstawa udanej współpracy. Podstawa, ale i wyjątkowo trudne i czasochłonne zadanie.

Jak więc znaleźć odpowiednie studio graficzne, które oferuje nie tylko kreatywność, ale też strategiczne podejście?  

Na rynku znajdziesz setki podmiotów, które mogą zaoferować realizację Twojego projektu. Często obiecają Ci złote góry i zaproponują... zupełnie niezrozumiały model biznesowy albo ceny, które będą nie do przeskoczenia. Zróżnicowanie i liczba ofert mogą szybko zniechęcić. Brak zrozumienia ze strony potencjalnego podwykonawcy również.