• Strona główna
  • Skuteczna reklama na Facebooku z „Księgą Adsów” od Social Tigers
Jun 1, 2017
Skuteczna reklama na Facebooku z „Księgą Adsów” od Social Tigers

Franciszek Georgiew

Link do zakupu naszego e-booka: https://www.socialtigers.pl/ebook

„Księga Adsów” to 127-stronnicowy podręcznik, z którego dowiesz się, jak przekuć siłę drzemiącą w social media na sukces Twojego biznesu. Aktualnie dostępne jest drugie wydanie ebooka - rozszerzone o opis najnowszych funkcji i możliwości systemu reklamowego Facebooka.
Skuteczna reklama na Facebooku – jak to zrobić?


Nasze doświadczenie pokazuje, że sukcesy w social media marketingu to nie kwestia trików dla wtajemniczonych, ale sprawnego wykorzystania podstawowej wiedzy na temat tego, jak naprawdę powinno wyglądać prowadzenie fanpage’a oraz jak działa menedżer reklam.

Wychodząc z tego założenia, stworzyliśmy pełną praktycznych informacji publikację. Nim więc zaczniesz się martwić, że nie wiesz, jak działa Menedżer Reklam – zajrzyj tutaj! Szybko zorientujesz się, że do sukcesu wystarczą Ci podstawowe narzędzia social media oferowane przez FB i… Twoja głowa!


Promowanie strony na Facebooku – co jest istotne?


Podpowiemy Ci, jak dopasować kreację reklamową do Twojego celu, przeprowadzić skuteczne targetowanie, wykorzystać dane pozostawione przez użytkowników czy zoptymalizować Twoje kampanie reklamowe.


To nie wszystko! Przewagę w promocji na FB zapewnią Ci wskazówki dotyczące niezwykle przydatnych, a rzadko wykorzystywanych możliwości menedżera reklam: geotargetowania, remarketingu czy grup podobnych odbiorców (lookalike'ów).


W ten sposób pokażemy Ci, jak efektywnie wydać budżet reklamowy – bez jego przepalania! A gdybyś potrzebował inspiracji, znajdziesz je wśród przykładów przeprowadzonych przez nas kampanii, które odniosły sukces.

Swoją wiedzę możesz wzmocnić i utrwalić dzięki zalecanym przez nas ćwiczeniom. To tak naprawdę seria pytań, które mają pomóc Ci zrozumieć, jak należy skonstruować Twoją własną, skuteczną reklamę na Facebooku.


A zatem – klikaj, pobieraj, korzystaj! :)

Franciszek Georgiew

CEO Social Tigers. Siedem lat temu postawiłem pierwsze kroki w branży reklamowej, bazując na doświadczeniach z dziennikarstwa internetowego. W ciągu dwóch lat przeszedłem w nowej pracy drogę od stanowiska juniorskiego do zarządzania działem social media, tworząc tony wartościowego contentu i prowadząc wiele udanych kampanii.Jestem autorem "Księgi Adsów", a także szkolę zespoły marketingowe w całej Polsce i w każdym typie organizacji.