• Strona główna
  • „Posty strony” – do czego służy ta zakładka w Ads Manager?
Mar 14, 2017

„Posty strony” – do czego służy ta zakładka w Ads Manager?

W drodze na szczyt umiejętności marketingowych Facebooka NIE WOLNO Wam lekceważyć jednej niedocenianej zakładki w menedżerze reklam.

Franciszek Georgiew

Posty strony – zakładka w Ads Manager na Facebooku

To „posty strony”, dostępne w rozwijanym menu na górze po kliknięciu we „wszystkie narzędzia”. 

Po pierwsze, zakładka ta umożliwia nam działanie, kiedy bugi krępują ręce konkurencji - np. pojawiają się problemy z tworzeniem postów, zasysaniem miniatur do linków i wiele innych. 

Po drugie i jeszcze ważniejsze, pozwala nam na tworzenie postów, które na co dzień nie mogą korzystać z zasięgu bezpłatnego, a z pomocą "postów strony" będą mogły zostać normalnie opublikowane. 

Będą to:

  • formularze pozyskiwania kontaktów
  • posty z przyciskami wezwania do działania
  • posty karuzelowe, kierujące do różnych stron www
  • i wiele innych, z których nigdy nie skorzystacie - i nie ma w tym nic złego :)

Rozejrzyjcie się tam i zacznijcie korzystać z nowych możliwości. Uzyskacie przewagę konkurencyjną, za którą nie musicie dopłacać ani złotówki.

Franciszek Georgiew

CEO Social Tigers. Siedem lat temu postawiłem pierwsze kroki w branży reklamowej, bazując na doświadczeniach z dziennikarstwa internetowego. W ciągu dwóch lat przeszedłem w nowej pracy drogę od stanowiska juniorskiego do zarządzania działem social media, tworząc tony wartościowego contentu i prowadząc wiele udanych kampanii.Jestem autorem "Księgi Adsów", a także szkolę zespoły marketingowe w całej Polsce i w każdym typie organizacji.