Mar 7, 2017
Data selfie - ciekawa wtyczka dla marketerów

Franciszek Georgiew

Dziś krótko o ciekawej zabawce do użycia firmowego i prywatnego.

Być może wykształciliście już sobie przekonania na temat tego, jak korzystacie z Facebooka. Teraz możecie ten pogląd sprawdzić w praktyce, instalując wtyczkę do Google Chrome o nazwie „Data selfie”.

Data selfie – śledź swoją aktywność

Dowiecie się dzięki niej, jakie czynności wykonujecie na Facebooku najczęściej. Zobaczycie zatem na twardych liczbach, jakie dane zostawiacie Facebookowi w związku ze swoimi aktywnościami.

Czy „Data selfie” powie Wam coś więcej, niż to nad czyimi postami spędzacie czas, komu zostawiacie polubienia, jak często komentujecie i klikacie w linki? Bezpośrednio nie.

Ale prawdziwy Tygrys socialu:

  • zrozumie lepiej, jak ludzie wpadają do kategorii reklamowych
  • zobaczy, gdzie ucieka jego czas wtedy, kiedy nie powinien
  • podważy swoje poglądy na temat tego, jak ludzie korzystają z Facebooka
  • sprawdzi, które akcje przekładają się na obecność różnych marek w jego newsfeedzie

My w Social Tigers jesteśmy zwolennikami tego, by zbierać jak najwięcej danych i wyciągać z nich wnioski. Dlatego polecamy korzystać z tej darmowej wtyczki chociaż przez chwilę.

Franciszek Georgiew

CEO Social Tigers. Siedem lat temu postawiłem pierwsze kroki w branży reklamowej, bazując na doświadczeniach z dziennikarstwa internetowego. W ciągu dwóch lat przeszedłem w nowej pracy drogę od stanowiska juniorskiego do zarządzania działem social media, tworząc tony wartościowego contentu i prowadząc wiele udanych kampanii.Jestem autorem "Księgi Adsów", a także szkolę zespoły marketingowe w całej Polsce i w każdym typie organizacji.